Apie mus

Rankų darbo išskirtiniai gaminiai, kuriuose įdėta meistro dūšia ir rankų šiluma

Ką mes kuriame?

Mes jau daugiau kaip 20 metų kasdien kuriame grožį, kurį dovanojame savo klientams. Mūsų kuriami keramikiniai gaminiai – kruopščiai pagamintos rankų darbo miniatiūros, kurių kūrybai mūsų meistrai atiduota visą rankų šilumą ir meilę. Tai išskirtiniai suvenyrai, kurie tampa dovanomis mylimiems žmonėms, namų interjero dekoracijomis, verslo dovanomis. 

„Mini keramika“ – tai rankomis  iš molio sukurtos tikslios įvairių pastatų kopijos-miniatiūros. Jos pagamintos atkuriant visas originalias pastato detales, visai nesvarbu, kas tai būtų – Kelno katedra, Nyderlandų karalių rūmai, Vienos Kunsthauswien muziejus ar Jūsų senelio gyvenamasis namas Šiauliuose. Mūsų kolekcijoje jau sukaupta daugybė įvairiose šalyse puikiai atpažįstamų žinomų pastatų miniatiūrų. Tai ir pilys, ir bažnyčios, ir istoriniai pastatai, esantys Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, JAV, Anglijoje, Japonijoje ir ne tik. 

Kaip gimsta miniatiūros?

Molio masė nukeliauja ilgą kelią, kol tampa puikia miniatiūra ar įspūdingu meno kūriniu. Gamyboje naudojame lietuvišką molio masę. Glazūrą mums tiekia Lietuvos, Vokietijos, Čekijos gamintojai. Pirmiausia molis yra iškočiojamas į vienodo storio lakštus, tuomet išpjaunamos atskiros detalės. Iš jų yra formuojamos atskiros miniatiūrų sienų, stogų detalės. Vėliau jos suklijuojamos į vieną gaminį, kuris, priklausomai nuo dydžio, yra džiovinamas natūralioje aplinkoje nuo 3-jų dienų iki 3-jų savaičių.

Tik tuomet, jau išdžiuvusi miniatiūra yra degama krosnyje 950 laipsnių temperatūroje. Po to gaminys yra glazūruojamas ir degamas antrąkart 1010 laipsnių temperatūroje.  Po antro degimo turime puikią miniatiūrą, kuri papuoš Jūsų namus ar bus puiki dovana. 

Ieškote išskirtinės dovanos?

Rankų darbo miniatiūra – išskirtinė ir ilgaamžė dovana, žadinanti prisiminimus. Mūsų klientai mielai renkasi ne tik jau pagamintas miniatiūras, primenančias jiems lankytas vietas užsienyje, bet ir užsisako vienetinius gaminius pagal individualius užsakymus. Mūsų meistrai gali pagaminti tikslią kopiją Jūsų vaikystės namo, kuriame užaugote, bažnyčios, kurioje susituokėte, o gal mėgstamos kavinės, kurioje įvyko pirmasis pasimatymas. Tai puiki dovana vestuvių, gimtadienio, jubiliejaus proga ar tiesiog tuomet, kai norisi parodyti rūpestį brangiam žmogui. Išskirtinė, rankomis pagaminta miniatiūra, atkartojanti Jums brangią vietą, prakalbins širdį ir prisiminimus.

Miniatiūros vis dažniau pasirenkamos ir kaip verslo dovanos. Padovanokite klientui ar naujam partneriui miniatiūrą su jo miesto simboliu. Nusiųskite klientams užsienyje žinomo savo šalies pastato miniatiūrą. O kas galėtų būti geresne dovana merui ar savo miestą mylinčiam verslininkui jeigu ne jo miesto simboliu tapęs bokštas, pilis ar kitas žinomas pastatas.